طراحی سایت
يكشنبه 24 تير 1403.
امروز :

مبنا تامین ، تامین کننده ، فروشنده ، نمایندگی فروش محصولات اتصالات پیچی و سایر محصولات پلیران ( پلی ران ) در تهران می باشد . ما همواره آماده ایم تا بهترین خدمات را در زمینه فروش محصولات ساختمانی به شما عزیزان ارائه دهیم .

برای ثبت سفارش خرید و یا مشاوره رایگان در خصوص هر یک از محصولات ما می توانید با ما تماس بگیرید .

 پوش فیت سیستم جدیدی در زمینه فاضلاب ساختمانی و صنعتی است. این سیستم توانسته مقدار زیادی از مشکلات و محدودیت های عملکردی، اقتصادی و اجرایی موجود در شیوه های قدیمی را حل کند و امتیازات جدیدی را به مجموعه ی تاسیسات یک بنا اضافه کند. شما همواره می توانیدبرای خرید و یا مشاوره در مورد انواع لوله های پوشفیت مارک پیلران ( پلی ران ) با ما تماس بگیرید . مبنا تامین بزرگترین تامین کننده ، نمایندگی و فروشنده انواع لوازم و محصولات ساختمانی از جمله انواع پوش فیت ها از بهترین برند ها می باشد .

لوله های پوش فیت نسبت به محصولات دیگر این دسته مزایای فراموانی دارد که زیر آنها را می خوانید .

-لوله ها و کلیه اتصالات از نوع پوش فیت از پليمر پلي پروپيلن  تشکیل شده اند. این پلیمر پرکاربرد مقاومت مكانيكي و شيميايي بسیار زیادی دارد و در آزمایش های انجام شده نسبت به پليمرهایی همچون پی وی سی و پلی اتیلن بسیار موفق تر عمل کرده است.

– لوله های پوشفیت ، هیچ گونه نيازي به مواد چسبنده و حرارت مانند لوله هاي پلي اتيلن و  PVC ندارد.

– لوله ها و کلیه اتصالاتی که پوشفیت می باشند با سرعت بالا و سهولت زیادی نصب مي گردند.

– لوله های پوش فیت به علت عدم نیاز به چسب و حرارت برای سلامتی نیروی کار مضر نبوده و با انتشار گاز یا مواد شیمیایی سلامت در حین کار را تهدید نمی کنند.

-لوله های پوش فیت پايدار هستند و با انقباض و انبساط، از هم گسيخته نشده و مشکل آب بندی ندارند.

– لوله ها و کلیه اتصالات از نوع پوش فیت در هنگام حمل و نقل و جابجایی يا به علت برخورد ابراز كار در محيط كارگاه و يا زمان اعمال تغيیرات دچار شكستگي و خورد شدگی نمی شوند.

-تنوع بسيار زيادی در لوله های پوش فیت از نظر ابعاد قطر لوله و اتصالات وجود دارد و از این رو کستره وسیعی در برابر مهندس تاسیسات برای طراحی و اجرا موجود می باشد.

-لوله پوش فیت در هنگام حریق مانند پی وی سی گاز کلر دار از خود آزاد نمی کند و ساکنین بنا را تهدید نمی کند.

 
 حصیری / تماس :   09121773318 -22049858  
مرتضایی / تماس :   09380588136
فاکس :                89773318

 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده